Paslaugos

Dalinių ir pilnų krovinių pervežimas

Mūsų įmonei ypatingai svarbus kiekvienas klientas, todėl dalinių ir pilnų krovinių pervežimo paslaugas teikiame ne tik įmonėms, bet ir fiziniams asmenims. Savo klientams siūlome krovinių pervežimus visoje Lietuvoje bei iš Europos į Lietuvą ir iš Lietuvos į Europą. 

Mūsų transporto priemonės atitinka visus aukščiausius reikalavimus, kadangi yra techniškai ir vizualiai tvarkingos bei pilnos komplektacijos. „TRANSAUDRA“  siekia klientams užtikrinti kokybišką ir greitą paslaugų atlikimą, todėl klientui leidus, susisiekiame su siuntėju ir gavėju suderinti geriausią pasikrovimo ir pristatymo laiką bei aptarti pakrovos ir iškrovos būdus. Įprastas krovinių pristatymo terminas Europoje – 2–3 darbo dienos, Lietuvoje – 1 darbo diena.  Esant kliento pageidavimui krovinį gauti greičiau nei yra įprasta mūsų įmonė skiria transporto priemonę su dviem vairuotojais. Tai  leidžia išvengti privalomų sustojimų nepažeidžiant vairuotojo poilsio ir darbo rėžimo, o krovinys yra pristatomas saugiai ir greitai.

Įmonė krovinius gabena tentiniais mikroautobusais iki 3,5 t. Šis transportas yra  dažniausiai naudojamas dalinių ir pilnų krovinių gabenimui, kadangi jis yra pakankamai erdvus, manevringas ir greitas, todėl puikiai tinkamas kelionėms po visą Europą. Šiais mikroautobusais galima gabenti įvairius krovinius: paletes, baldus, buitinę techniką, statybines medžiagas, motociklus, keturračius ir kitus nedidelių gabaritų krovinius.

Dalinių ir pilnų krovinių gabenimo kaina priklauso nuo krovinio dydžio, bei šalies į kurią krovinys yra gabenamas, todėl siekiant sužinoti tikslią kainą prašome kreiptis į mūsų darbuotojus.

Ekspedijavimo ir logistikos paslaugos

„TRANSAUDRA“ –  teikia transporto paslaugas susijusias su krovinių ekspedijavimu bei nemokamai konsultuoja krovinių transportavimo klausimais. Teikia konsultacijas dėl krovinį lydinčių dokumentų paruošimo, sutarčių ir draudimo pasirinkimo klausimais. Mūsų įmonė suteikia visas garantijas dėl kokybiškai ir laiku pristatyto krovinio.

Mūsų įmonė palaiko ilgalaikius, periodinius, momentinius ryšius ne tik su Lietuvos, bet ir užsienio partneriais. Taip pat nuolatos ieškome naujų partnerių, kurių dėka nenustojame tobulėti ir augti. Glaudus bendradarbiavimas su partneriais bei sandrauga su atsakingais ir kvalifikuotais darbuotojai yra svarbiausios aplinkybės, sąlygojančios patikimą, operatyvų ir kokybišką įmonės funkcionavimą.  

Perkraustymo paslaugos

„TRANSAUDRA“ –  plataus profilio paslaugas teikianti įmonė. Mes neapsiribojame tik krovinių gabenimu, mes teikiame profesionales perkraustymo paslaugas tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms visoje Lietuvoje ir daugelyje Europos šalių.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Nes mūsų įmonėje perkraustymo paslaugas teikia patyręs ir kvalifikuotas kolektyvas, kurio dėka darbai atliekami kruopščiai ir greitai.
  • Nes mes perkraustymo paslaugas atliekame taikant pažangiausias technologijas ir sprendimus.
  • Nes mes savo klientas siūlome geriausią kainos ir kokybės santykį.